«M.E.Doc» (Медок)

Комп’ютерна програма «M.E.Doc» (Медок) — це справжня система для електронного документообігу та податкової звітності. Максимальні можливості для звітності юридичних осіб платників податку на додану вартість та єдиного податку, бюджетних установ та неприбуткових організацій, фізичних осіб-підприємців, які не запропонує інше програмне забезпечення.

Оновлення програми

Розробник забезпечує своєчасне оновлення Медка відповідно до змін у законодавстві України. Оновлення надходять в програму автоматично при наявності доступу в інтренет, а окремо їх можна завантажити у нас на сайті.

медок киев программа для отчетности (1)

Три кроки до подання звітності електронно

      1. Встановити програму Медок або зареєструватися на веб-сервісі Сота
2. Отримати електронний цифровий підпис ЕЦП в Акредитованому центрі сертифікації ключів, ми надаємо послуги АЦСК «Україна»
3. Підписати електронний договір з відповідним контролюючим органом:

медок киев программа для отчетности (7)

Переваги програми для електронної звітності

З програмою «M.E.Doc» можлива автоматизація звітності та документообігу в одній програмі з їх повним контролем на всіх етапах. Захищеність інформації забезпечується шифруванням за допомогою електронного цифрового підпису. Завдяки зрозумілому інтерфейсу досягнуті зручність і легкість користування програмою, що дає економію особистого часу і скорочення витрат.медок киев программа для отчетности (6)

Офіційний дилер програми «M.E.Doc»

Компанія «БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ» є офіційним дилером Медка. На нашому сайті завжди можна завантажити Медок безкоштовно його демо-версію, в ній Ви зможете ознайомитися з модулями програми, протестувати роботу та навіть подавати звіти безкоштовно! Які саме? Зателефонуйте або замовте зворотній дзвінок та дізнайтеся. Придбайте Медок у нас і ми станемо надійною підтримкою для Вас в роботі з бухгалтерською електронною звітністю.